PolitykaPolitykaWymiar Sprawiedliwości
Popularne

Kaczyński i bracia Ziobro ukradli 500.000.000 euro (video)

To są gigantyczne pieniądze! To jest największa afera w Polsce! – mówi Zbigniew Stonoga, opisując kradzież przez Jarosława Kaczyńskiego Zbigniewa Ziobro i Witolda Ziobro blisko 500 milionów euro.

 

Biznesmen już od kilku dni w social mediach zapowiadał uruchomienie „bomby” dotyczącej prezesa Kaczyńskiego oraz jego współpracowników z partii. Jak się okazuje, Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, które opisują transakcję na niebagatelną kwotę pół miliarda euro.
Osoba, która przekazała mi dokumenty, załączyła również szereg dodatkowych, które wskazują na osobisty udział w tej sprawie Jarosława Kaczyńskiego – zapowiada Stonoga.
Na filmie, który załączony jest poniżej widać skany tychże dokumentów, które mają opisywać ogromny przekręt finansowy. Padają również bardzo konkretne nazwiska osób, które miały być zaangażowane w malwersacje. Mowa jest m.in. o powiązaniach rodziny ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Witold Ziobro, brat Zbigniewa Ziobro odpowiedzialny jest za wyprowadzanie pieniędzy, na różne sposoby, zbliżone do zgodnych z prawem i montowanie budżetu PiS – wskazuje Stonoga.

 

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

omentarzy

 1. Kampania wyborcza na pełnej K¥#₩!€€… Ale oczywiście znów za nie swoje… Pomijając ten FAKT te zakłamane PIS-owskie KURW¥ Z WIEJSKIEJ PORAZ KOLEJNY PATRZĄ IŚĆ DO WŁADZY PO TRUPACH I OBIECUJĄ CUDA NIE Z TEJ ZIEMI TOO MAM NADZIEJĘ ŻE POLACY ZDĄŻĄ PRZEJRZEĆ NA OCZY I PRZY URNACH WYBORCZYCH DOKONAJĄ WŁAŚCIWEGO WYBORU… BRAK MI SŁÓW W MYM SŁOWNIKU ABY OKREŚLIĆ DOTYCHCZASOWA PARTIĘ RZĄDZĄCĄ…

  DO PANA ZBYSZKA
  JA JAKO OBYWATELI POLSKI JESTEM PANU WDZIĘCZNY ZA TO CO ROBI PAN DLA TEGO KRAJU JAKIM JEST POLSKA! DZIĘKUJĘ I JESTEM Z PANEM!

  1. Pan Stonoga to odważny człowiek niestety trzeba mu pomóc ,bo robi ważne rzeczy dla kraju .Mam nadzieje ,że ludzi dobrej woli jest więcej niż tych parszywych którzy uważają go za tego kim nie jest. Szacunek .

   1. Odważny to mało powiedziane…. w każdym normalnym kraju osoba która dysponowała taka wiedzą, popartą dokumentami, w kwestiach układów i ukladzikow na politycznej scenie rządzącej powinna być szczególnie chroniona przez niezawodne sądy i instytucje publiczne. A tu w pisowskim chlewiku nadgina się prawo i jak gdyby nigdy nic pakuje się takich ludzi do więzienia.. wiele problemów rozwiązało by się gdyby kurdupel do Smoleńska poleciał z batem….. AAAA i profilaktycznie z kotem

 2. Na wszytsko widziałem papiery, ale brakuje papierów na przelanie tych 179 mln euro przelanych na konto fundacji, gdzie są na to jakies dowody?

 3. Moim zdaniem, takie dowody są do zweryfikowania i przedstawienia opinii publicznej przez odpowiedni służby sprawiedliwości- kture to po takich jasnych sygnalach powinny się natychmiast ta sprawa zająć
  Ale wszyscy milczą i zwlekaja, pewnie ktoś się zajmie sprawa po wygranych wyborach, kiedy już latwjej będzie zatuszować dowody i uciszyć świadków
  Zajmie się tym boss don Kaczorlleone

 4. Zastanawiajace jest to dlaczego firma P&P Investement zajmowała się paliwami.
  Dlaczego włascicielem domeny ppinvestmentsa.pl jest firma Afetermarket która była także włascicielem giełdy Bitmarket.pl , która upadła kilka msc temu wraz gigsntyczna sumą klientów na depozytach.
  To tak tylko na szybko co rzuciło mi się oczy.

  Coś tu smierdzi wałkami , ale to ze strony P&P

 5. Przynajmniej jest jeden odważny człowiek, który nie boi się i potrafi pokazać co tak naprawdę dzieje się w Polsce… A my jako Polski Naród nie widzimy tego, że niszczą nasz kraj zamiast go rozwijać… Panie Zbyszku wierzę, że sie Panu uda.

 6. Podana w umowie z P&P firma TV.LTD z Honk Kong nie istnie w rejestrze tatmejszych spolek i jezeli HSBC wyslalo taki przelew 500 mln euro bez sprawdzenia umowy to jest to albo fake news albo HSBC moze dostac kilka milionow kary na umozliwienie prania brudnych pieniedzy. Kazdy bank oraz firma zajmujaca sie przekazami pienieznymi jest zobowiazna do procedury due diligence ( sprawzdenia zrodla pochodzenia pieniedzy ) a pierwszym elementm jest spradzenia czy dane na dokumentach sa prawdziwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close