PolitykaPolitykaWymiar Sprawiedliwości
Popularne

Prawa ręka Abp.Głódzia o praniu brudnych pieniędzy pochodzących z handlu bronią.

Tekst jest tu zbyteczny

Pokaż więcej

Podobne artykuły

omentarzy

  1. W Polsce kościół i jego władcy są bezkarni i wiedzą ,że to oni dyktują warunki. Kiedy ktoś zatrzyma tych oszustów i cwaniaków robiących w jajo rodaków.

  2. To jest bardzo zrozumiałe dlaczego cały elektorat pisowski tak mocno się modli i prowadza z kościołem… To jest obrzydliwe. Obrzydliwy obraz ludzi, do których chodzą wierni pytając o proste i ludzkie sprawy myśląc że zwracają się do ludzi dobrych, uczciwych skromnych…. Obrzydliwe jest to że Kościół, który nie powinien być stronny, nie powinien mieć wrogów, nie powinien szkodzić drugiemu człowiekowi, jest zamieszany w brutalne interesy które w konsekwencji przyczyniają się do szerzenia nienawiści. Teraz wspólnie pomyślmy co się dzieje w Watykanie. To nagranie pomogło mi podjąć decyzję o wypisaniu się z kościoła katolickiego.

  3. Ks Eugeniusz Stelmach to prawdziwy boss. Niestety miałem okazję poznać go osobiście. Książkę można byłoby napisać. Kilka ciekawostek za arc. Gocłowskiego budował hotel w Sopocie wyszła afera został przeniesiony. Jakoś w 2001roku został proboszczem Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Gdańsk Ujeścisko. Dostał od Rady Miasta i Prezydenta Adamowicza działkę za 2% wartości 35tys zł po czym sprzedał jej część za niecałe 2mln … z czasem i tak nic nie zrobiono z tym wstyd rozeszło się po kościach.
    https://dziennikbaltycki.pl/gdansk-ksiadz-eugeniusz-stelmach-moze-trafic-przed-sad/ar/404594

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close